Стипендії WWF та принца Бернарда на навчання природоохоронців
Posted on 03 October 2016
Процедуру аплікації 2017 року ВІДКРИТО
Кінцевий термін подання — 6 січня 2017
Стипендії WWF та принца Бернарда (PBS) наділяються особам з країн, що розвиваються (Схід та Південь), які прагнуть пройти навчання чи професійне підвищення кваліфікації у природоохоронній сфері.
Праворуч знайдете контакти офісів WWF, відповідальних за Стипендії в різних країнах.
«Стипендіальний Фонд WWF та принца Бернарда для збереження природи» створено у 1991 році для розвитку природоохоронних знань та досвіду, і для просування лідерства у країнах, що розвиваються. Це почалося під патронатом нині покійного принца Бернарда Нідерландського, та як прояв поваги до директора-засновника WWF і The 1001: A Nature Trust.
Головна мета Стипендій PBS — надати фінансову підтримку особам, котрі прагнуть пройти формальне чи короткострокове професійне підвищення кваліфікації, що допоможе стипендіатам посилити свій вклад у природоохоронні зусилля у своїх країнах. Кожна стипендія дозволяє самовідданим природоохоронцям підвищити власну компетентність. У свою чергу, стипендіати поширюватимуть можливості своїх нових знань та навичок далі, і таким чином розширюватимуть коло поінформованих осіб.
Стипендії PBS:
- Надають нові можливості – допомагають людям стати ефективнішими у своїй природоохоронній діяльності;
- Розвивають – стимулюють науковців ставати лідерами у природоохоронній сфері;
- Помножують ефект – надихають стипендіатів навчати інших.
Кому варто прийняти участь?
У першу чергу, Стипендії PBS підтримують професійне підвищення кваліфікації (тривалістю до одного року) для осіб, що працюють у природоохоронній сфері чи суміжних сферах, прямо пов’язаних з охороною природи чи промоцією природоохоронних заходів. Аплікації від кандидатів щодо кількарічного навчання розглядатимуться лише у випадку аплікації на останній рік навчання. Курс повинен бути пов’язаний з природоохоронними пріоритетами WWF (див. Priority Places and Priority Species, Ecological Footprint, List of Global Ecoregions).Заохочуються заявки з метою розбудови навичок у конкретних вузьких сферах, що посилить вклад кандидатів у охорону природи. Зокрема, заохочується участь чоловіків та жінок, що працюють у неприбуткових організаціях, та оганізаціях громад.
Взяти участь можуть громадяни країн Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки та Карибського басейну, Східної Європи та Близького Сходу, включно зі співробітниками WWF, чи партнерами WWF. Апліканти повинні надати письмове підтвердження про зарахування на навчання/перепіготовку, та підтвердження про пошук фінансування з інших джерел. Перевага по можливості надаватиметься тим заявкам, які передбачають пошук підтримки на навчання у власному регіоні/країні.
Як оформити заявку
Аплікаційну форму можна скачати праворуч. Аплікаційні форми слід подати до найближчого офісу WWF чи Асоційованого офісу, дотримуючись кінцевого терміну подачі на початку січня кожного року. Перелік контактних офісів щодо Стипендій PBS (з вказанням країн) теж можна скачати праворуч.Кожен офіс WWF проводить початковий перегляд отриманих заявок, та подає свої рекомендації Відбірковому комітету PBS, який розглядає їх щороку в кінці квітня. До розгляду прийматимуться виключно заявки, рекомендовані офісом WWF чи Асоційованим офісом (з долученою рекомендаційною формою WWF).
У разі відбору, після закінчення навчання Стипендіат повинен надати фінальний звіт, який включатиме опис діяльності та підходів до її виконання, зі зведеним обліком витрат з коштів стипендії.
Стипендіат PBS після цього отримує Сертифікат PBS та запрошується до участі у Фейсбук групі: WWF Volunteer, Intern & Prince Bernhard Scholar Alumni group on Facebook.
WWF Annual Review 2015
Living Planet Report 2015
Living Planet Report 2015
Conservation Success Stories : Conservation Highlights & Conservation Pulse June 2016
Розмір винагороди
Максимальний розмір стипендій в рамках даної програми не превищує 10 тис. швейцарських франків. Макисмальний розмір призначається лише у виняткових умовах.Очіквання WWF
Після закінчення навчання/перепідготовки від Стипендіатів PBS очікується, що вони повернуться до своїх країн проживання, для роботи у відповідній природоохоронній або суміжній сфері.У разі відбору, після закінчення навчання Стипендіат повинен надати фінальний звіт, який включатиме опис діяльності та підходів до її виконання, зі зведеним обліком витрат з коштів стипендії.
Стипендіат PBS після цього отримує Сертифікат PBS та запрошується до участі у Фейсбук групі: WWF Volunteer, Intern & Prince Bernhard Scholar Alumni group on Facebook.
На сьогодні, 379 стипендій було надано учаснникам з понад 60 країн.
Для глибшого ознайомлення з роботою WWF перегляньте:
WWF Annual Review 2015Living Planet Report 2015
Living Planet Report 2015
Related links