Запрошуємо на вебінар "ПЗФ – три літери, що (в)рятують природу"

Posted on 11 January 2016

Запрошення на вебінар "ПЗФ – три літери, що (в)рятують природу"
Усі, бодай трохи, чули про такі слова: "заповідник", "національний парк", "заповідання", але чи усі знають, що ж це власне таке? Для чого ці національні парки та заповідники взагалі створюються? І яка, врешті, різниця між заповідниками чи національними парками?

Що ви особисто можете зробити для природи України? Ми розповімо.

Запрошуємо усіх бажаючих на вебінар 20 січня о 17:00 по темі «ПЗФ – три літери, що (в)рятують природу (усе, що Ви хотіли і маєте знати про природно-заповідний фонд України)».
По закінченні вебінара Ви зможете ставити запитання доповідачу.

Ведучий вебінару - Андрій Плига - зоолог, природоохоронець, координатор волонтерів WWF в Україні, гарно знається на темі та вже багато років допомагає та співпрацює з різними заповідними установами нашої країни.

Об’єкти природно-заповідного фонду України займають 6,03% території. В основному це національні парки та заповідники. Перших у нас понад 40, других - 23 (з них 19 – це природні заповідники та 4 – біосферні). Крім того, значну частку заповідних площ складають численні дрібні, але від того не менш важливі об’єкти, як-то 2729 заказників, 3078 пам’яток природи, 793 заповідних урочища, 616 ботанічних, зоологічних садів та парків пам’яток садово-паркового мистецтва, а також 45 регіональних ландшафтних парків.

До зустрічі онлайн! Буде цікаво! ;)

P.S. Посилання на вебінар: https://www.youtube.com/watch?v=tcgPizjBoL4

https://www.facebook.com/wwfukraine/
http://vk.com/wwfukraine
https://twitter.com/WWF_Ukraine
Національний парк
Національний парк "Пирятинський" зачаровує своєю красою
© Polina Frolova
Унікальні карпатські праліси необхідно зберегти для нащадків
Карпатські праліси варто зберегти для нащадків. НПП "Зачарований край"
© WWF Ukraine