Фотоконкурс від WWF і Canon! | WWF
Фотоконкурс від WWF і Canon!

Posted on 19 November 2012

Сезон фотополювання відкрито! Приєднуйся!
Все, що ми робимо, має вплив на навколишнє середовище. Але ми так зайняті повсякденними справами, що зазвичай не бачимо, як змінюється природа навколо нас. І вже зовсім непоміченими залишаються брати наші менші, що крокують, летають та плавають по просторах України. Багато українців навіть не здогадуються, які тварини населяють наші степи, ліси та ріки. Тому WWF разом із Canon оголошує конкурс, який привертає увагу до тварин України та світу. Фотоконкурс «Захисти дику природу. У фокусі! » - це можливість для кожного показати своє бачення краси природи і поділитися ним з іншими.

Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте світлину із зображенням дикої тварини у додаток спільноти WWF в Україні на facebook  і додайте короткий опис про те, чому важливо захищати дику природу у наш час. Учасники мають можливість виграти подарунки від Canon та WWF за найкращі світлини, а також, за найкращий опис до фотографії.

Ті ж, хто не бере участь у конкурсі, можуть просто насолодитися фотографіями та віддати свій голос за одну з них. Фотограф, світлина якого набере найбільшу кількість голосів, отримає «Приз глядацьких симпатій».

Фотоконкурс триватиме з 19 листопада до 16 грудня 2012 року. Тому поспішайте завантажити свої чудові фото, щоб виграти один з подарунків.

Така своєрідна «фото-турбота» - це перший крок до збереження природи.
Час вийти на мирне полювання, «озброївшись» фототехнікою!


А яких диких тварин вдалося "зловити" вам?
© Jonathan and Angela Scott. Canon Ambassador Shot on EOS-1D Mark IV, EF 800mm f/5.6L IS USM Exposure 1/500, f/5.6, 800mm, ISO 100