“Лісова варта” запрошує волонтерів долучитися до моніторингу заказників Карпатського регіону | WWF
“Лісова варта” запрошує волонтерів долучитися до моніторингу заказників Карпатського регіону

Posted on 21 September 2018

WWF в Україні анонсує нову волонтерську активність!
WWF в Україні анонсує нову волонтерську активність! Цього разу вона стосується унікальних лісових об’єктів Карпатської частини України.

Андрій Плига, координатор волонтерів WWF в Україні:
“Ми часто отримували повідомлення про нестачу волонтерських виїздів на заповідні території Західної України; з іншого боку, під час проведення виїздів Лісової Варти ми стикалися з випадками не відповідного ведення лісового господарства на територіях природно-заповідного фонду. Тому ми вирішили поєднати перше з другим, і восени провести перевірку ряду лісових об'єктів природно-заповідного фонду на предмет відповідності дотримання природоохоронного законодавства, стану пралісових і старовікових ділянок. У цій роботі ми покладаємося на волонтерів карпатського регіону 😀 З одного боку, ви допоможете оглянути, місцями досить великі, території природно-заповідного фонду, з іншого - отримаєте можливість дізнатися більше про природно-заповідний фонд і побувати в найцікавіших лісах регіону.”

Протягом вересня-листопада планується близько шести обстежень по кожній з карпатських областей. Виїзди будуть здебільшого дво- або й одноденними, здебільшого протягом вихідних днів, із ночівлею в готелях/наметах (залежить від місця і часу). Спеціальні біологічні та природоохоронні знання від волонтерів не вимагаються (хоча, звісно, є перевагою):  на початку кожного виїзду відбуватиметься інструктаж і пояснення , на які речі є сенс звертати увагу у кожному окремому випадку (наприклад, мова про транспортування деревини руслами струмків, суцільні рубки там, де вони заборонені тощо). У деяких виїздах доведеться чимало ходити 😀

Транспортні та інші витрати покриваються (у випадку, якщо ви проживаєте у відповідній області).

Якщо вам цікаво приєднатися до природоохоронної роботи WWF, долучившись до вищезгаданих обстежень - заповніть реєстраційну форму за цим посиланнямЗ вами вийдуть на зв’язок координатори волонтерів у відповідних областях.

До зустрічі у лісах!
Лісова варта "в полях"
© Iryna Myronova