WWF не проводив технічну експертизу та не надавав жодних рекомендацій щодо будівництва вітроелектростанцій на Закарпатті | WWF

WWF не проводив технічну експертизу та не надавав жодних рекомендацій щодо будівництва вітроелектростанцій на Закарпатті

Posted on 11 July 2018    
Офіційна заява
© WWF

Всесвітній фонд природи WWF офіційно інформує, що не проводив технічної експертизи та не брав участі в діяльності по розробці Детальних планів територій (ДПТ) за межами сіл Березники, Дусино, Неліпино, Тибава Свалявського району та на території Воловецької селищної ради Закарпатської області.  Дунайсько-Карпатська програма WWF не надавала розробникам вищезазначених ДПТ своїх рекомендацій щодо будівництва у цьому регіоні вітрових електростанцій (ВЕС).

 

Інформація, наведена в ст. 54 ДПТ Свалявського району та ст. 52 ДПТ території Воловецької селищної ради щодо відповідності вимогам Дунайсько-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи WWF є некоректною.  

 

Зокрема Дунайсько-Карпатська програма WWF згадується у ДПТ Свалявського району (ст. 54), далі цитата:

 

"Основними цілями проекту стосовно захисту навколишнього середовища є охорона лісів, збереження біорізновиду та розвиток місцевих громад, підтримка недержавних організацій, що відповідає вимогам Дунай-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи (WWF), що діє з 2007 року і спрямована на збереження і стале використання ресурсів українських Карпат. "

 

А також у ДПТ території Воловецької селищної ради (ст. 52), далі цитата:  

 

“Основними цілями проекту стосовно захисту навколишнього середовища є охорона лісів, збереження біорізновиду та розвиток місцевих громад, підтримка недержавних організацій, що відповідає вимогам Дунай-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи (WWF), що діє з 2007 року і спрямована на збереження і стале використання ресурсів українських Карпат”.

 

Зважаючи на це, WWF в Україні звертається з вимогою до розробників проекту вилучити зазначені цитати із документації даного ДТП. Також будемо вдячні медіа за уважність до даної заяви під час написання журналістських текстів та виконання завдань новинних редакцій.

 

З повагою,

команда WWF в Україні

 
Офіційна заява
© WWF Enlarge

Subscribe to our mailing list

* indicates required