Волонтерський еко-вікенд в Пирятині | WWF
Волонтерський еко-вікенд в Пирятині

Posted on 12 September 2016

Оксана Омельчук, волонтерка WWF в Україні
10 вересня волонтери WWF в Україні спільно з клубом екологічного туризму «Добре поїхали» здійснили одноденний виїзд до Національного природного парку Пирятинський, що на Полтавщині. Допомога волонтерів знадобилася для покрівлі альтанки на рекреаційному пункті на березі Удаю.

Волонтери збирали та в’язали очерет, щоб згодом покрити ним частину даху. Завершать справу працівники Пирятинського парку.  До речі, використовуватимуть традиційну для цих країв технологію, адже раніше на пирятинщині житлові будинки та інші будівлі покривались очеретом.

Метою виїзду була не тільки робота, але й відпочинок на природі. Екскурс в історію Пирятину та прогулянку екологічною стежкою провели працівниці парку - Олена Проскурня, керівник відділу рекреації та екоосвіти та Анастасія Олексенко, фахівець з екоосвіти. Дирекція парку та працівники Харківецього відділення пригостили усю команду смачним обідом.  Повертаючись додому, волонтери завітали в знаменитий готель для комах, розташований в офісі парку.

Команда волонтрів WWF в Україні та турклуб «Добре поїхали» дякують Національному природному паркові Пирятинський за гостинність та також запрошують усіх охочуючих приєднатися до наступних волонтерських виїздів.
Перепочинок
© Oleksandr Yatsenko
Volunteers
Знайомство з річкою Удай
© Oleksandr Yatsenko
Hotel for insects
Біля знаменитого готелю для комах
© Oleksandr Yatsenko
Volunter work
Під час роботи
© Oleksandr Yatsenko
Roof
Завершення робіт
© Oleksandr Yatsenko
Roof, national park, work
Завершення робіт
© Oleksandr Yatsenko
Rest bridge
Перепочинок 2
© Oleksandr Yatsenko