Вплив зміни клімату на види | WWF

Вплив зміни клімату на види

Posted on 29 January 2016    
Що ж ми робимо зі своєю Землею?
Що ж ми робимо зі своєю Землею?
© WWF
Висновок, опублікований у нещодавньому звіті WWF «Жива планета» є однозначним: на Землі відбувається дуже стрімке і значне зменшення біорізноманіття.
 
Моніторинг більш ніж 10 000 популяцій хребетних (ссавців, птахів, риб, рептилій та амфібій) показав, що їх стало менше на 52% у період з 1970 по 2010 роки.
 
Зміна клімату, викликана людською діяльністю, посилює негативний вплив на екосистеми та види дикої природи, що, у свою чергу, безпосередньо призводить до швидкого вимирання видів. Оскільки все відбувається швидко, багато рослин і тварин не встигають адаптуватися.
 
Новий звіт WWF «Вплив змін клімату на види» ілюстровано показує, як саме зміни клімату змінюють екосистеми на конкретних прикладах.
 
«Зміни клімату впливають не тільки на людину через потепління, стихійні явища й підняття рівня океану. Значного впливу від цих процесів також зазнають окремі види та екосистеми у різних куточках планети. У цій публікації спеціально представлені найбільш харизматичні види, які не залишать байдужими нікого.

Певною мірою це є "види-парасольки", збереження яких означатиме збереження цілих екосистем, що є необхідними для існування цих харизматичних видів», – говорить Наталя Гозак, координатор проектів Всесвітнього фонду природу в Україні.
Що ж ми робимо зі своєю Землею?
Що ж ми робимо зі своєю Землею?
© WWF Enlarge
Який слід Ви залишаєте на Землі?
Який слід Ви залишаєте на Землі?
© ink361.com Enlarge

Subscribe to our mailing list

* indicates required