Міжнародний молодіжний синхронний чемпіонат з екологічного " Брейн-Рингу" | WWF

Міжнародний молодіжний синхронний чемпіонат з екологічного " Брейн-Рингу"

Posted on 18 April 2012    
Ігри чемпіонату пройдуть одночасно у 33 містах 8 країн з 19 по 24 квітня 2012 року.
© Lucas Ilgner
Наукове товариство студентів, аспірантів і молодих вчених ОНУ імені І. І. Мечникова разом з молодими вченими й педагогами з Одеси та Уфи за підтримки Всесвітнього фонду природи WWF в Україні другий рік поспіль організують Міжнародний молодіжний синхронний чемпіонат з екологічного "Брейн-Рингу".

Торішній чемпіонат зібрав більше п'ятисот студентів, аспірантів і молодих вчених з півсотні ВУЗів. Цього року в чемпіонаті візьмуть участь команди з 33 міст України, Великобританії, Вірменії, Білорусі, Російської Федерації, Туркменістану й Узбекистану. Ігри турніру пройдуть одночасно у всіх містах з 19 до 24 квітня 2012 року.

"Головна причина екологічної кризи у світі - відсутність повноцінної екологічної освіти та виховання, - вважають організатори чемпіонату. - Проводячи екологічні турніри, ми прагнемо зробити свій внесок у формування екологічної свідомості людей. В інформаційну епоху найкращі інвестиції – це інвестиції в інтелект".

У турнірі передбачений залік за трьома віковими категоріями:
  • Шкільна - учасники до 18 років.
  • Студентська - учасники від 18 до 22 років.
  • Молоді вчені - учасники від 23 до 35 років.

Призери чемпіонату одержать дипломи від Всесвітнього фонду природи WWF в Україні.

Взяти участь у турнірі можуть всі бажаючі. Якщо Ви зацікавлені в організації турніру у Вашому місті або прагнете взяти участь в іграх турніру, зв'яжіться, будь ласка, з організаторами чемпіонату (Жданов Дмитро, e- maіl: dіma_zhdanov@lіst.ru, моб: 063 97 81 479) та подайте заявку на участь.

Одеський етап чемпіонату пройде 21 квітня на базі Біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова. Реєстраційну форму для одеських команд можна знайти за наступним посиланням.
Ігри чемпіонату пройдуть одночасно у 33 містах 8 країн з 19 по 24 квітня 2012 року.
© Lucas Ilgner Enlarge

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Donate to WWF

Your support will help us build a future where humans live in harmony with nature.

Enter Yes if you accept the terms and conditions
Enter Yes if you accept the terms and conditions