"Дім для рисі" у шорт-листі Partnership for Sustainability Award 2018 | WWF
"Дім для рисі" у шорт-листі Partnership for Sustainability Award 2018

Posted on 01 December 2018

“Дім для рисі”, спільна ініціатива FILM.UA Group та Всесвітнього фонду природи WWF в Україні, потрапила до шорт-листа конкурсу Partnership for Sustainability Award 2018 за сталі партнерства у категорії “Планета”.


Partnership for Sustainability Award — конкурс партнерських проектів, ініційований Глобальним Договором ООН в Україні. Кейси цього року оцінювалися членами журі з Лівану, Глобального договору ООН у Швейцарії та офісу ООН в Україні.У конкурсі взяли участь компанії з України та Білорусі, він зібрав проекти в 4 номінаціях: “Суспільство”, “Планета”, “Економічний розвиток” та “Мир”.

6 грудня відбудеться урочиста церемонія нагородження Partnership for Sustainability Award 2018. Відкривати церемонію буде мер міста Києва – Віталій Кличко.Мета нашого проекту “Дім для рисі” — допомогти червонокнижній рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах. Суть акції полягає у зборі коштів, що будуть спрямовані на дослідження популяції євразійської рисі на Поліссі та Карпатах. Нині, за даними WWF в Україні, в Україні живуть близько 400 особин. Після завершення дослідження спільно з лісництвами буде розпочата робота з поліпшення умов в ареалах проживання рисей. Збір грошей відбувається під час запуску форматів бренду (Всесвіту) “Мавки” – книжок, шоу, виставок, колекцій прикрас – присвячених анімаційному фільму “Мавка. Лісова пісня”. Кошти акумулюються на платформах WWF в Україні.

Кожен може приєднатися до акції! Деталі шукайте на нашому сайті та у спеціальному розділі “Дім для рисі”.