WWF не проводив технічну експертизу та не надавав жодних рекомендацій щодо будівництва вітроелектростанцій на Закарпатті | WWF
WWF не проводив технічну експертизу та не надавав жодних рекомендацій щодо будівництва вітроелектростанцій на Закарпатті

Posted on 11 July 2018

Офіційна заява

Всесвітній фонд природи WWF офіційно інформує, що не проводив технічної експертизи та не брав участі в діяльності по розробці Детальних планів територій (ДПТ) за межами сіл Березники, Дусино, Неліпино, Тибава Свалявського району та на території Воловецької селищної ради Закарпатської області.  Дунайсько-Карпатська програма WWF не надавала розробникам вищезазначених ДПТ своїх рекомендацій щодо будівництва у цьому регіоні вітрових електростанцій (ВЕС).

 

Інформація, наведена в ст. 54 ДПТ Свалявського району та ст. 52 ДПТ території Воловецької селищної ради щодо відповідності вимогам Дунайсько-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи WWF є некоректною.  

 

Зокрема Дунайсько-Карпатська програма WWF згадується у ДПТ Свалявського району (ст. 54), далі цитата:

 

"Основними цілями проекту стосовно захисту навколишнього середовища є охорона лісів, збереження біорізновиду та розвиток місцевих громад, підтримка недержавних організацій, що відповідає вимогам Дунай-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи (WWF), що діє з 2007 року і спрямована на збереження і стале використання ресурсів українських Карпат. "

 

А також у ДПТ території Воловецької селищної ради (ст. 52), далі цитата:  

 

“Основними цілями проекту стосовно захисту навколишнього середовища є охорона лісів, збереження біорізновиду та розвиток місцевих громад, підтримка недержавних організацій, що відповідає вимогам Дунай-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи (WWF), що діє з 2007 року і спрямована на збереження і стале використання ресурсів українських Карпат”.

 

Зважаючи на це, WWF в Україні звертається з вимогою до розробників проекту вилучити зазначені цитати із документації даного ДТП. Також будемо вдячні медіа за уважність до даної заяви під час написання журналістських текстів та виконання завдань новинних редакцій.

 

З повагою,

команда WWF в Україні

 
Офіційна заява
© WWF