WWF та Пласт об‘єднали зусилля, щоб заохотити молодь зберігати природу | WWF
WWF та Пласт об‘єднали зусилля, щоб заохотити молодь зберігати природу

Posted on 19 November 2018

Пласт в Україні та Всесвітній фонд природи WWF в Україні починають співпрацю, спрямовану на підвищення обізнаності та заохочення до активних дій щодо захисту навколишнього середовища та реалізації цілей сталого розвитку, про що у листопаді підписали спеціальний меморандум.

 

“Збереження довкілля та екологічна освіта молоді - важливий аспект пластової методики виховання, який уже багато десятиліть є в наших виховних програмах. Однак сьогодні ця сфера набуває все більшої актуальності, тож разом із WWF ми усвідомили необхідність спільних дій, спрямованих на підтримку один одного у галузі екологічної освіти та освіти сталого розвитку. Тому ми уклали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю” - сказав Станіслав Андрійчук, Голова Пласту в Україні.

 

Навесні 2018 року була підписана угода щодо спільних дій WWF та Всесвітньої організації скаутського руху у сфері екоосвіти та збереження природи. Тому наше партнерство має на меті сприяти досягненню Айтинських цілей Конвенції про біологічне різноманіття, що допоможуть мільйонам людей зрозуміти цінність біорізноманіття та в якому критичному стані знаходиться наша планета сьогодні. Як результат, мотивовані та свідомі люди зможуть спільно діяти задля збереження природи, вести більш сталий спосіб життя і вимагати таких дій від бізнесу та влади.

 

“Ця співпраця для нас є надзвичайно важливою, бо Пласт - це не просто організація, це стиль життя, який ми разом будемо наближати до “зеленого”. - зазначила Тетяна Карпюк, координатор з екоосвіти WWF в Україні - Разом ми зможемо зробити той поштовх, що надихне багатьох молодих людей бути активними природоохоронцями і турбуватися про довкілля, як на локальному, так і на глобальному рівнях”.

 

Першим спільним проектом стане новорічна екоосвітня кампанія (стежте за повідомленнями на наших сайтах). Надалі співпраця включатиме зокрема і залучення до кампанії “Година Землі” 30 березня 2019 року, а також проведення спільних екоосвітніх заходів, розробку тренінгів, методичних напрацювань та обмін найкращими практиками.

Пласт та WWF в Україні почали співпрацювати
© Plast