Прояви себе з WWF, Одеса! | WWF

Прояви себе з WWF, Одеса!

Posted on
26 September 2017
Запрошуємо волонтерів та активістів Одеси на зустріч! Так сталося, що більшість наших волонтерських заходів проводяться як не в Києві, так із виїздом з Києва, але ми прагнемо наочно познайомитися з ековолонтерським рухом Одеси!

Тим паче, що дельта Дунаю - один з 200 найбільш цінних екорегіонів світу - є однією з наших головних цільових територій діяльності. І взагалі WWF почав свою роботу в Україні саме звідси: з 1998 року втілюючи в дельті цікаві та іноваційні для нашої країни проекти по збереженню біорізноманіття. Зараз WWF фокусує свою увагу на збереженні унікальних риб Дунаю, а крім Дунайського біосферного заповідника на Одещині потребують підтримки ще цілий ряд установ природно-заповідного фонду. А ще більше територій дикої природи не мають жодного офіційного статусу, але також потребують уваги природоохоронців.

Чим займається Всесвітній фонд природи на Одещині? Чому охорона природи потребує залучення волонтерів? Як можна допомогти зберегти природу в рідному регіоні та в Україні в цілому? І чому успіх природоохоронної діяльності залежить від лідерського потенціалу кожного?

Разом з вами ми спробуємо дати відповідь на ці та інші запитання!

Дата: 14 жовтня 2017 року
Час: 16:30
Локація: Одеса, вул. Грецька 1а, Impact Hub Odessa (Дякуємо за підтримку!)

Приходьте до нас із гарним настроєм, "зеленими" ідеями та енергією на втілення природоохоронних активностей! ;)