Черговий тренінг Лісової Варти – відтепер на Івано-Франківщині! | WWF
Черговий тренінг Лісової Варти – відтепер на Івано-Франківщині!

Posted on 01 September 2017

Розширюємо географію
Всі звикли до новин про жахливі вирубки в Карпатах; на цю тему не висловлювався хіба що ну дуже лінивий. Проте, дуже мало хто насправді розбирається в цій темі і може фахово висловитися, де пахне зрадою, а де популізмом, і головне – що робити далі. І чим далі, тим більше стає популізму в новинах, і тим менше розуміння у громадськості, що ж насправді діється з нашими лісами.
 
Але зміна системи лісового господарства і боротьба з незаконними рубками потребує чіткого розуміння справи. Якраз це і є метою тренінгу – навчити базових речей при визначенні лісових правопорушень. Це буде вже п’ятий по рахунку тренінг – попередні чотири відбувалися у Києві та Львові.
 
Учасники тренінгу дізнаються, на що звертати увагу при пошуку лісопорушень, зрозуміють їхні головні ознаки, як відрізнити законну рубку від незаконної, і який алгоритм дій, аби довести що законна рубка відбувається з порушеннями.
 
Тренінг відбуватиметься 23-24 вересня (два повних дні!) на базі лісівничо-екологічного просвітницького центру в урочищі «Діброва», в с.Підгір’я Богородчанськог р-ну Івано-Франківської області. Під час тренінгу забезпечуватиметься проїзд учасників з Франківська, їхне проживання та харчування.
 
На заході будуть представники Американської лісової агенції (US Forest Service), які зможуть поділитися американським досвідом вирішення подібних проблем.
 
Бажаючі взяти участь у заході мають написати мотиваційний лист на пошту aplyha@wwfdcp.org з коротким (!), але змістовним мотиваційним листом, навіщо вам потрібен цей тренінг. Кількість місць обмежена.
 
Більше інформації буде ближче до тренінгу.
 
До зустрічі в лісах!
"Лисі гори"
© Sviatoslav Vagradian