У гості до зубрів Цуманської Пущі | WWF

У гості до зубрів Цуманської Пущі

Posted on
08 November 2016

Друзі, групу набрано


Небагато звірів можуть бути одночасно такими відомими і втаємниченими як зубри. Про їх існування знають всі, але рідко хто може похвалитися, що бачив у природі. Ми надолужимо цю прогалину!

Національний природний парк «Цуманська Пуща» на Волині – одне із небагатьох місць, яке ще може похвалитися дикими лісовими биками. Щоб порахувати їх в неозорих лісах Пущі, потрібна допомога волонтерів. Це наш шанс побачити їх, якщо пощастить.

Ми розіб’ємось на групи, які прочісуватимуть ліс в пошуках тварин, і які стоятимуть на просіках і рахуватимуть вибігаючих биків. Це безпечно.

Орієнтовні дати проведення виїзду – 28-29 січня. З Києва ми вирушаємо  27 січня 97-м потягом о 21:46 до Клевані, назад з Клевані  29 січня 98-м потягом  о 23:25, прибуття у Київ – о 05:54. Волонтери з інших міст можуть підлаштуватися під ці години.

Дати проведення виїзду можуть бути змінені у зв’язку з погодними умовами.

Що потрібно мати з собою: теплий одяг, тепле взуття (не кросівки!), олівець/блокнот, лінійку. Ночуватимемо попередньо на базі відпочинку посеред Пущі, з собою треба мати спальний мішок.

Орієнтовна вартість виїзду становить 400 грн. Більше деталей буде ближче до виїзду.

Записуйтесь! Для цього заповніть форму, і ми зв’яжемось з вами.