На бобрів у Пирятин! | WWF

На бобрів у Пирятин!

Posted on
07 November 2016

Кольорова жовтогаряча осінь плавно переходить в сніжно-білу зиму, а це значить, що приходить час для бобро-вікенду в Пирятинському національному парку! Це буде вже четвертий волонтерський виїзд на гостинну Пирятинщину.


Бобри в цей час інтенсивно готуються до зимівлі і шаленими темпами заготовляють деревця, які вони ховатимуть під водою і ласуватимуть ними в своїх підземних норах й хатках.

Така висока активність бобрів дає можливість з’ясувати їхню чисельність. Для максимально повного охоплення території науковці парку потребують допомоги волонтерів. Допоможемо?

Ми розіб’ємося на групи, пройдемо короткий інструктаж і рушимо болотистими берегами річки Рудої, шукати боброві погризи дерев, їхні нори і хатки.

З Києва ми рушаємо в суботу 26 листопада о 8 ранку (місце буде уточнено), назад у Київ повертаємося в обід в неділю 27 листопада. 

Що потрібно мати з собою – гумові чоботи/бахіли, зручний одяг, який не страшно буде порвати в кущах, ручки/олівці і блокноти, лінійки, і головне – гарний настрій! Не зайвими можуть стати термоси)

Увечері нас чекатиме перегляд екологічного фільму і цікаві душевні посиденьки ;-)

Ночувати будемо у нещодавно переданому парку під офіс приміщенні колишньої школи у с. Каплинці. Так як там поки ще немає ліжок, спатимемо на карематах. Тому обов’язково візьміть з собою спальники і каремати! (Хто не має – пишіть, знайдемо).

Орієнтовна вартість виїзду становитиме 320 грн (транспорт+харчування).

Записуйтесь, кількість місць обмежена! Для цього пишіть на пошту координатору волонтерів Андрію Плизі   aplyha@wwfdcp.org

До зустрічі!