Шукаємо волонтерів для проведення опитування | WWF

Шукаємо волонтерів для проведення опитування

Posted on
06 September 2016
Шукаємо волонтерів по всій Україні, котрі допоможуть у проведенні соціологічного дослідження в рамках інформаційної компанії «Любиш ліс - обирай FSC».

Опитування спрямоване на визначення рівня обізнаності споживачів екологічного маркування та впливу еко-складової продукції на вибір споживачів.

Для участі в кампанії просимо всіх зацікавлених заповнити анкету. Ми надішлемо інструкції по проведенню опитування. Будемо раді волонтерам з усіх куточків країни.

Опитування є першим етапом інформаційної кампанії, метою якої є підвищення рівня обізнаності українських споживачів про сертифікацію, стале споживання та FSC.  Сьогодні в Україні відбувається процес впровадження сталого ведення лісового господарства, що потребує залучення усіх зацікавлених сторін. Однак розвиток такого лісового господарства та лісової сертифікації стримується низькою підтримкою, у першу чергу, споживачів відповідної продукції.

Організаторами проекту виступають WWF в Україні та FSC Ukraine.

Лісова опікунська рада (Forest Stewardship Council) – відома в усьому світі неурядова, некомерційна організація, метою якої є підтримка відповідального ведення лісового господарства і екологізація споживання. Ця мета досягається шляхом розвитку добровільної лісової сертифікації та просування сертифікованої продукції з деревини та деревної маси. Нині в світі за схемою FSC сертифіковано 185 млн. га лісів, утримувачами сертифікатів є близько 30000 тис. компаній. Сертифікати FSC видані в 113 країнах світу. В Україні сертифіковано майже 3,5 млн. га лісів, видано близько 130 сертифікатів FSC.